Proje Nedir?

Merhabalar biz Creators.Kids ve bizler Creators şirketinin altında kurulan, çocuklarımızın ilgileri doğrultusunda onlara oyunculuk ve vlogger eğitimleri vererek onların ünlü olma yolunda yardımcı oluyoruz. Bu eğitimleri ünlü oyuncu koçları ve alanında uzman psikologlar ile veriliyor ve sonrasında onların oyuncu olma yolunda ve içerik üretme yolunda onlara yardımcı oluyoruz.

Geleceklerini şekilledirdiğimiz çocuklarımızın eğitimlerini profesyonellik ile birleştiriyoruz. Creators Kids olarak profesyonelliğimizi hem kendi imkanlarımız hem de diğer profesyonel firmalardan destek alıyoruz.

Stüdyo
Dünyanın dört bir yanında yeni çıkmış ve kullanıcılarına sunulmuş bütün tekonolojik aletler Influencerlarımız'ın incelemesi için stüdyomuzda bulunmaktadır.
Malzeme
Çocuklarımız bizler için değerli ve geleceklerini oluştururken kalite bizim için önceliğimizdir. Çocuklarımızın çekimlerini ünlü markaların son teknoloji ile donattığı kamera ve kayıt cihazlarını kullanıyoruz.
Profesyonel Çekim Ekibi
Dünyanın dört bir yanında alanlarında kendilerini kanıtlamış ve gün geçtikçe geliştiren fotoğraf ve video çekim ekibi ile çocuklarımızın geleceklerini oluşturmak gün geçtikçe daha kolay bir hal alıyor.

Proje Detayları

  • Proje Adı: Creators Kids
  • Projenşn Uygulandığı Yer: Türkiye
  • Projenin Başlangıç Tarihi: Kasım 2020
  • Proje Bitiş Tarihi: -

Web Sitesine git

İletişim Adresleri

444-9-948
info@yigityatirim.com

Brooklyn

NY 10128

İstanbul Cad. Altınova Mah.

No:428 Kat:10-11 Daire:39 Osmangazi/BURSA

İstanbul Cad. Alaşarköy Mah.

No:24
Osmangazi/BURSA