HAKKINDA

YÖNETİM

Yiğit Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Yiğit, 18 Ağustos 1978’de Bursa’da doğdu.

2001 Yılında iş hayatına medya ile başlayan Yiğit, Amerika’da İtibar Danışmanlığı ve İşletme Eğitimi Alarak 2007 yılında Yiğit Grup Yatırım Uzay teknolojileri savunma, medya, denizcilik ve gemicilik firmasını kurmuş, bir çok projeye Türkiye’de ve Amerika’da imza atmıştır.

Uluslararası deniz gönülleri başkanlığını yapmış olan Serkan Yiğit, ‘’Denizleri boğulmaktan kurtaralım’’ sosyal sorumluluk projesiyle bir çok kentin denizini, Yiğit grup denizcilik olarak hizmet ve destek vermiştir. 2008 yılından günümüze medya dalında belgeselleri ve filmleri bulunmaktadır. Noel Baba, Özgürlük Anıtı, Ulucami, Xantos, vb birçok projeye sahiptir. Gemi ve Uçak Alım Satım işlerinden sonra ticaret rotasını teknolojiye yönlendirmiştir. Savunma teknolojilerinin yazılım noktasında Almanya Stuttgart’ta bulunan ar-ge çalışmaları bulunmaktadır ve Djı, Nikon Türkiye Distribütörlerinden biri olmuştur.

2014 yılında Serkan Yiğit, Yiğit Yatırımı kurmuş, 2018 yılında ise kendilerine Bursa Deniz Ticaret Odası Başkanlığı Tebliğ edilmiştir. Serkan Yiğit, bu tarihten itibaren Yönetim Kurulu Başkanlığına devam ederken iş portföyüne Yeni Medya gücünü arkasına alarak iş hayatına devam etmektedir.

Serkan Yigit

Serkan Yiğit (Yiğit Holding Yönetim Kurulu Başkanı)

İLETIŞIM ADRESLERI

444-9-948
info@yigityatirim.com

BROOKLYN

NY 10128

İstanbul Cad. Altınova Mah.

No:428 Kat:10-11 Daire:39 Osmangazi/BURSA

İstanbul Cad. Alaşarköy Mah.

No:24
Osmangazi/BURSA