Yİğİt'te Hayat

YİĞİT OLMAK

Dünyanın en çok çalışılmak istenen şirketleri arasında yer almamızın en önemli sebeplerinden birinin, çalışan deneyimine verdiğimiz önem olduğuna inanıyoruz. Yaklaşımımızı kültürümüze en uygun şekilde ve en iyi global uygulamaları inceleyerek oluşturuyor; deneyim adımlarımızı insan odaklı tasarım prensipleriyle şekillendiriyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın içgörülerini topluyor, tüm aksiyonlarımızı bu içgörülerden yola çıkarak planlıyoruz. Sürekli yaptığımız ölçümlemelerle eksik olduğumuz alanlarda kendimizi yeniliyor; tüm Yiğitliler için kusursuz bir çalışan deneyimi yaratmayı hedefliyoruz.

35 Yaşında

%82

2.140 Saat

250 Proje

Dijital dönüşüm, teknolojik gelişmeler, pazarlardaki önceliklerin ve çalışanların beklentilerinin hızla değişmesiyle birlikte, iş yapış şekilleri benzersiz bir dönüşüm geçiriyor. Biz de Yiğit Topluluğu olarak çalışma arkadaşlarımız için daha dinamik, esnek ve çevik iş ortamları yaratmak üzere ‘geleceğin esnek çalışma modelleri’ üzerinde çalışmalarımızı her geçen gün geliştirerek devreye alıyoruz. Gelişim fırsatlarından performans yönetimine kadar tüm süreçlerimizi de esnek çalışma modellerinin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde yeniliyoruz.

Topluluk kültürümüzün en önemli yapı taşlarından olan “eşitlik” ve Yiğit'li olmak” kavramlarından hareketle tüm çalışma arkadaşlarımız için ayrımcılıktan uzak bir iş ortamı sağlıyoruz. Cinsiyet, yaş, meslek, uzmanlık veya deneyimleri ne olursa olsun, tüm Yiğit'lilerin kendilerini değerli ve eşit hissetmelerini önemsiyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızın gelişimlerine katkı sağlamak ve ilerlemelerinin önünü açmak, kurulduğumuz günden bu yana gurur duyduğumuz konuların başında geliyor. Sürekli değişimin esas olduğu günümüzde, sunduğumuz farklı eğitim olanaklarıyla, çalışma arkadaşlarımızı kişisel ve mesleki gelişim hedeflerini yakalamaları konusunda güçlendiriyoruz. Global iş birliklerimiz ve dijital teknolojiler aracılığıyla eğitim ve gelişim uygulamalarımızda eşit ve kapsayıcı olanaklar sunuyoruz.

Saha ya da ofis çalışanı farketmeksizin, tüm Yiğit'lilere özel sağlık sigortası sağlıyoruz. Çalışma arkadaşlarımız ve kapsama dâhil ettikleri eş ve çocuklarıyla birlikte 5 bin kişiyi özel sağlık hizmetleriyle buluşturuyoruz. Yiğit'liler sadece aktif çalışma hayatında değil, emekli olduktan sonra da Yiğit'li olmanın güvencesini yaşamalarını önemsiyoruz.

İLETIŞIM ADRESLERI

444-9-948
info@yigityatirim.com

BROOKLYN

NY 10128

İstanbul Cad. Altınova Mah.

No:428 Kat:10-11 Daire:39 Osmangazi/BURSA

İstanbul Cad. Alaşarköy Mah.

No:24
Osmangazi/BURSA